MBB s.c.
00-728 Warszawa
ul. Kierbedzia 4
tel. 022 331 75 66
tel./fax 022 840 15 54
mbb@mbb.pl
Sklep Internetowy MBB
STUHL REGELSYSTEME

stuhl2.jpg

Firma STUHL REGELSYSTEME, której jesteśmy dystrybutorem, od prawie 30 lat opracowuje i produkuje regulatory elektroniczne do urządzeń grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych. Paleta produktów firmy STUHL obejmuje zarówno proste regulatory dwupozycyjne, jak i zaawansowane rozwiązania powstałe z myślą o wyposażaniu technicznym budynków i zarządzaniu energią.
Za pośrednictwem oferowanych przez nas regulatorów możemy wpływać na poprawę klimatu (ochrona przed przegrzaniem/niedogrzaniem, zbyt wysoką/niską wilgotnością)
w pomieszczeniach mieszkalnych, biurowych i przemysłowych
Poprzez wpływ na ekonomikę pracy systemu centralnego ogrzewania, klimatyzacji oraz wentylacji osiągamy komfort przy minimalnych opłatach (oszczędności ok. 25%-30%).

stuhl1.jpg

ZASTOSOWANIA:

Ogrzewanie
Stosując regulatory utrzymujemy temperaturę powietrza w danym obiekcie na założonym poziomie, uzyskujemy komfort cieplny, wygodę oraz zaoszczędzamy wydatki na ogrzewanie. Zakup takiego urządzenia zwraca się w ciągu kilku miesięcy, przynosząc w przyszłości oszczędności oraz komfort (najbardziej doceniany w okresie zimowym).

Do systemów grzewczych dedykowane są poniższe regulatory:
- elektromechaniczny regulator temperatury z wyjściem przekaźnikowym, przemysłowy (magazyny, stajnie, fabryki) - Seria A
- elektromechaniczny regulator temperatury z wyjściem przekaźnikowym, przemysłowy (montaż na szynę DIN) - Seria C
- elektroniczny regulator temperatury z wyjściem analogowym i przekaźnikowym, przemysłowy (grzanie, chłodzenie, sterownie pompami, siłownikami) - Seria B
- regulatory pogodowe - regulator temperatury np. kotłów grzewczych uwzględniający temperaturę z zewnątrz (tzw. kompensator temperatury). Posiada wyjście przekaźnikowe. Zalecany do dużych mieszkań, domów jedno- i wielo-rodzinnych oraz innych obiektów - Seria H
- regulatory pokojowe z możliwością programowania (termostaty), wyjście analogowe i przekaźnikowe - Seria E
- regulatory pokojowe (termostaty) z czujnikami temperatury dedykowane do ogrzewania podłogowego - Seria F
- regulator różnicy temperatur (budynki użyteczności publicznej, baseny itp.) Zalecany do ogrzewania wody, sterowania pompami i zaworami w zależności od sygnału podanego z czujników. Wyposażony w wyjście przekaźnikowe - Seria D


Klimatyzacja
Głównym zadaniem oferowanych przez nas regulatorów jest utrzymanie stałego przepływu powietrza poprzez jego płynną regulację. Wpływając na pozytywny klimat wewnątrz obiektów otrzymujemy takie profity jak polepszenie samopoczucia i zdrowia, a także warunków przechowywania towarów.

Do systemów klimatyzacji dedykowane są poniższe regulatory:
- regulator prędkości obrotowej wentylatorów, klimatyzatorów - Seria I


Wentylacja
Oferowane przez nas regulatory, dzięki pomiarowi temperatury oraz wilgotności wewnątrz budynku, odpowiednio sterują prędkością obrotową wentylatorów. Uzyskujemy oszczędność energii oraz komfortową wentylację.

Do systemów wentylacji proponujemy poniższe regulatory:
- regulator szybkości wentylatorów, klimatyzatorów - Seria I
- regulator wilgotności (szyby wystawowe, baseny itp.) - Seria J
- czujniki temperatury, wilgotności (wewnętrzne i zewnętrzne), punktu rosy - Seria K

Ponadto w asortymencie firmy STUHL znajdują się następujące urządzenia:
- regulator temperatury dedykowany do sterowania całym budynkiem - Seria G
- czujnik detekcji przecieków i wycieków - Seria L
- czujniki temperatury, wilgotności (wewnętrzne i zewnętrzne), punktu rosy - Seria

stuhl3.jpg

więcej informacji>>>


ok