MBB s.c.
00-728 Warszawa
ul. Kierbedzia 4
tel. 022 331 75 66
tel./fax 022 840 15 54
mbb@mbb.pl
Sklep Internetowy MBB

Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na targach AUTOMATICON w dniach 17-19 marca 2020. 

 

HALA I, STOISKO A-6

 

Na stoisku zaprezentujemy między innymi skaner bezpieczeństwa serii SD3, który współpracuje razem z kurtynami bezpieczeństwa (aplikacja bezpieczeństwa z kontrolą wejścia w strefę niebezpieczną), pomiar panela solarnego z wykorzystaniem czujników pomiarowych z serii HL-G1.

Czujniki z serii HL-G1 posiadają rozdzielczość od 0,5um do 20um. Wbudowany wyświetlacz zapewnia monitorowanie wyników pomiarów i dokonanie ustawień. Czujniki te posiadają wyjście analogowe, tranzystorowe, a także występują wersje z komunikacją RS422 lub RS485.

 

W wielu aplikacjach spotykamy się z czujnikami triangulacyjnymi, więc na stoisku nie zabraknie także czujników triangulacyjnych o zasięgu do 2,5m, które między innymi są dedykowane do detekcji ludzi.

 

Nie zabraknie także czujników do wykrywania koloru z serii LX100.

 

Wiemy jak często miejsce w maszynie, a raczej jego brak decyduje o wyborze czujnika, dlatego polecamy miniaturową serię czujników EX10.

 

Można także będzie zobaczyć przekaźniki i mikroprzełączniki. Przekaźniki zostaną zaprezentowane w urządzeniach związanych z motoryzacją.

 

Wszystkim zainteresowanym sterownikami przedstawimy PLC z serii FP0R, FPe, FP-Sigma, FP-Safe . Nie zabraknie także paneli operatorskich z serii GT05, GT32.

 

Dla miłośników serwonapędów będzie przygotowana aplikacja związana z pozycjonowaniem. W aplikacji zostanie wykorzystany sterownik FP-Sigma i serwonapędy MINAS A5.

 

Na stoisku będzie także możliwość przetestowania nowoczesnych urządzeń firmy ReelTech dedykowanych do sterowania (góra/dół, włącz/wyłącz światło):

  • oświetleniem,
  • banerami reklamowymi i dekoracjami,
  • czujnikami dymu i ognia oraz kamerami CCTV,
  • nagłośnieniem, TV, rzutnikami oraz urządzeniami do przesyłania danych. 
 

 

    

Zespół MBB

 

 

 

Lokalizacja hali EXPO XXI: Warszawa – Wola, ul. Prądzyńskiego 12/14.

Stoisko MBB: Hala I, nr stoiska A-6.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


   ok