Co nowego?

GM1 - sterowanie nawet 32 serwomotorami


Panasonic Industry wprowadza jednostkę sterującą ruchem GM1 z wieloma innowacjami. System ten jest idealny do zastosowań w branży motoryzacyjnej, w których kluczowa jest dokładność, szybkość i elastyczność. GM1 łączy funkcje programowalnego sterownika logicznego (PLC) i kontrolera ruchu w jednym kompaktowym urządzeniu, ułatwiając integrację i optymalizując przestrzeń w szafach sterujących.

 

Dzięki możliwościom szybkiej komunikacji i obsłudze do 32 osi, GM1 jest idealny do złożonych zastosowań w procesie produkcji, takich jak montaż, testowanie i pakowanie. Kontroler ten umożliwia wysoce precyzyjne sterowanie ruchem i jest wyposażony w zaawansowane funkcje umożliwiające integrację ze środowiskami Przemysłu 4.0.

 

Oferuje również szybki czas reakcji 0,5 ms, dwa porty Ethernet, gniazdo kart SD, szybkie liczniki i wyjścia PWM. Dzięki środowisku programistycznemu opartemu na Codesys IEC 61131-3, pozwala na łatwą konfigurację i programowanie. Jest idealny do formowania, drukowania i pakowania i jest w pełni kompatybilny z portfolio automatyki Panasonic (PLC, HMI, czujniki, znakowarki laserowe itp.), zwiększając elastyczność i integrację w zautomatyzowanych systemach.

 

Niezależnie od tego, czy zajmujesz się produkcją, logistyką czy jakimkolwiek innym sektorem przemysłowym, Panasonic Industry dostarcza niezawodne, wysokiej jakości produkty i rozwiązania, od czujników po zaawansowane systemy sterowania, które są kluczowe dla zastosowań w całym spektrum przemysłowym.

Eksperci doradzą rozwiązanie i produkt

Urządzenia do opuszczania oświetlenia Lift-y
Dział przekaźników
Automatyka przemysłowa