Co nowego?

Innowacyjne urządzenia Luxlift dla kolejnictwa

Oferujemy wciągarki do oświetlenia dedykowane do zastosowania w kolejnictwie, które pozwalają na utrzymanie ciągłości oświetlenia linii trakcyjnych.

Jesteśmy dystrybutorem austriackiej firmy LuxLift, która swoją ofertę wciągarek oświetleniowych, rozszerzyła o innowacyjne podnośniki z obrotowym ramieniem.

Za pomocą jednego przycisku oświetlenie zostaje obniżone do wymaganego poziomu, aby w prosty, bezkolizyjny i sprawny sposób umożliwić jego wymianę, konserwację lub naprawę.

Przekłada się to na oszczędność czasu i funduszy oraz redukuje do minimum przestój w ruchu kolejowym związany z użytkowaniem standardowych podnośników.

Oferowane przez nas wciągarki posiadają obrotowe ramię i w bardzo bezpieczny, bezkolizyjny i szybki sposób opuszczą oświetlenie do poziomu podłogi, bez konieczności wjeżdżania podnośnikiem i zatrzymywania ruchu.

Przy projektowaniu wzięto pod uwagę fakt, że urządzenia elektryczne wykorzystywane w kolejnictwie, narażone są na działania rozmaitych czynników zewnętrznych do których zaliczamy m.in. duże wahania temperatury, wstrząsy, wibracje oraz zmienne warunki atmosferyczne.

Z uwagi na funkcje jakie spełniają muszą gwarantować niezawodność i charakteryzować się wysoką jakością.

Dzięki zastosowaniu wciągarek LUX LIFT zredukują Państwo wydatki, zaoszczędzą czas oraz zwiększą bezpieczeństwo pracowników.

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego filmu.

Englische Version https://youtu.be/98fAHRRcza4 

Deutsche Version https://youtu.be/gB5PvLbyeI0

Eksperci doradzą rozwiązanie i produkt

Urządzenia do opuszczania oświetlenia Lift-y
Dział przekaźników
Automatyka przemysłowa